Кандидат на посаду Президента  України

Нечипорук  Володимир Павлович

 

Головна

Анкета

Автобіографія

Передвиборча програма

Фотогалерея

Новини

Законопроекти щодо виборів       Президента  України

Пряме спілкування

 

 

         Автобіографія 

Народився 18 січня 1949 р. в с. Лагодинці Красилівського р-ну Хмельницької обл. Українець, громадянин України. Освіта вища,           юрист-правознавець, юрист-організатор забезпечення громадського порядку.

У 1975 р. закінчив з відзнакою Львівський автошляховий технікум. У 1982 р. юридичний факультет Київського національного університету ім. Т. Шевченка, а у 1992 р. – Московську Академію МВС СРСР з відзнакою. Доктор юридичних наук, доктор філософських наук, академік МАБОП, професор, заслужений юрист України.

            У 1967 р. розпочав трудову діяльність водієм-інструктором, інженером-технологом. 1975-1994 рр. - служба в органах МВС України, очолював управління при КМ України з питань соцзахисту працівників правоохоронних органів, полковник міліції. З 1994 р. – старший консультант комітету ВР України з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією. З 1995 – гендиректор підприємства “Октан-Моторс ЛТД”.

У 1998 та 2002 рр. обирався народним депутатом України по 194-му виборчому округу. Працював Головою підкомітету з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією, першим заступником голови Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. На сьогодні -  Голова підкомітету з питань парламентського контролю за діяльністю правоохоронних органів України. Член фракції “Демініціативи-Народовладдя”.

Головний отаман козаків - народних депутатів України, Генерал Козацтва. Президент Національної федерації самбо України. Радник Міністра внутрішніх справ України.

Нагороджений Почесними Грамотами ВР України, КМ України, Подяками Президента України, Премєр-Міністра України, іменною зброєю,  12 орденами, 15 медалями та ін. Отримав у спадок титул Великого Князя Київського і всієї Русі-України.

Захоплююсь спортом, архітектурою та історією.

Дружина – Алла Анатоліївна, доктор філософських наук, донька - Ольга, донька – Оксана, студентка Київського національного університету ім. Т.Шевченка, син  Олег- юрист, одружений, проживає з сімєю окремо.

Я проживаю в Україні з народження. Національність – українець. Я і мої члени сімї до суду не притягувалися.

Адреса: м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 29, кв.105.